10-15 Bin Lirası arası hangi araçlar alınabilir?

10-15 Bin Lirası arası hangi araçlar alınabilir?

Bugün sizlere düşük bütçe ile araç almak isteyen müşterilerimize en uygun fiyatlar ile hangi araçları alabilir onları araştırdık. 10 Bin TL ile 15 TL arasında ikinci el araç almak isteyen ancak kafasında henüz bir model belirlememiş olan müşterilerimiz için en uygun araçların markalarını ve modellerini belirledik. Bu konuda yapmanız gereken bizim sizler için tanıttığımız araçların teknik özellikleri ve zevkinize en uygun modelleri araştırıp bulmak olacaktır.

Öncelik olarak Tofaş’ın modelleri ile başlamakta fayda var. Bunun en büyük nedeni ise bu araçların parçalarının daha çabuk bulunması ve yedek parça konusunda son derece uygun fiyatlar olması. Bir diğer neden ise yakıt tüketimi konusu. Tofaş’ın  Kartal , Şahin, Doğan modelleri bu fiyata alınabilecek en uygun araçların başında geliyor. 10  Bin TL ile 15 Bin TL arasında yıpranmamış ve son derece düzgün duran bu araçlardan alabilirsiniz. Tofaş serisinden sonra sizlere önereceğim bir başka model ise Fiat’ın arabalarından palio, uno  ve tipo modelleri geliyor. Bu araçların Tofaş serisine göre biraz daha dayanaklı olduğunu söylemekte fayda var. Fiat’ın yerdek parça konusunda Tofaş kadar başarılı olduğunu düşünürsek bu yukarda saydığımız modellerden alabilirsiniz. Ancak 2. el araç alırken dikkat edilmesi gereken hususlar arasında alacağınız araçların yaşını  öncelikle dikkate almalısınız. Bu araçları alırken internet üzerinden araştırmanızı yaptıktan sonra tek yapmanız gerek aracın başına giderek aracı yerinde görmek olacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>