Agar io

Agar io

Günümüzde son derece rağbet gören agario oyunu için oluşturulmuş bir sunucu olan agariom.net oyuncularına en güzel oyun kalitesini sunuyor. Oyun içerisinde birbirleri ile görüşebilecekleri bir chat penceresi ve entegre harita sistemi ile beraber takım kurarak agario oyunun keyfini çıkarıyorlar. Agar io oyunu yurtdışı yapımlı olan bir oyun olmasına rağmen Dünya çapında oldukça fazla ilgi çeken bir web tabanlı oyun haline gelmiştir. Bu oyun ek bir kurulum gerektirmeden arkadaşlarınızla telefondan ya da bilgisayardan rahatlıkla oynayabileceğiniz bir hücre savaş oyunudur.
Agar io oyunu aslında biraz strateji biraz da çaba gerektiren el becerisine dayanan bir oyundur. Agario oyununu oynamak ve en güzel şekilde kendi adınızı agar.io tablolarına yazdırmak için agariom.net sunucumuza sizleri de bekler en güzel oyun keyfini beraberce yaşamamız dileklerimizi sizlere sunarız. Ayrıca Google Play üzerinden oyunumuzun uygulamasını indire bilir cep telefonlarından ya da tabletlerinizden agario oyununu rahat bir şekilde oynaya bilirsiniz. Sizde bu hücre savaşına katılmak için hadi durmayın agariom.net adresini ziyaret edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>