Ankara Sigorta Express

Ankara Sigorta Express

Ne zaman ne tür bir kazayla karşılaşacağımızı bilmediğimiz hayatın olağan akışında, evimiz ve iş yerimiz dışında kendimiz için de sigorta yaptırmamız gerekir.

Özellikle beden gücünün kullanıldığı spor dallarındaki yaralanmalar için sporcu sigortası da yapılmaktadır. Sigorta Express olarak, sigorta yaptırmak istediğiniz bireysel ya da kurumsal taleplerinizi yerine getirirken, en ekonomik çözümleri de sunuyoruz.

Müşterilerimiz için sigortacı ankara merkezli hizmet vererek, tüm Türkiye’den taleplerinizi değerlendirmektedir.

Kurumsal Sigorta Hizmetleri
Kurumsal sigorta talepleri için birçok farklı seçenek içinden ihtiyacınıza en uygun olanı belirlerken, iş yeri sigortasından apartman sigortasına kadar birçok farklı filo araçlar söz konusu olduğunda kurumsal talebe uygun olarak değerlendirilmektedir.
Firmamızda başta ankara kasko hizmeti olmak üzere tüm şehirlerdeki müşteriler için hizmet alınabilmektedir. Makine riskleri ve montaj riskleri gibi birçok farklı sigortalılık durumu söz konusudur.

Bireysel Sigorta Hizmetleri
Bireysel taleplerinizi değerlendirmek istediğinizde, öncelikle kişisel ihtiyacınız ve talebiniz dikkate alınır.

Bu talep doğrultusunda da yurt dışı eğitim sigortasından özel sağlık sigortasına kadar birçok farklı sigorta seçeneğinden yararlanılması mümkündür. Bireysel emeklilik talepleriniz ve DASK sigortası seçenekleri için birçok farklı sigorta seçeneğini bütçenize uygun alternatiflerle alabilirsiniz.

İhtiyacınıza En Uygun Çözümler
Sigorta Express ile ihtiyacınıza en uygun ve en ekonomik çözümlere ulaşabileceksiniz. Ayrıca istediğiniz her an destek olacak olan müşteri temsilcilerimizle sigortalılık sürecinizi en iyi şekilde düzenleyerek kasko ya da sağlık sigortası gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>