Apple Garantili Teknik Servisi

Apple Garantili Teknik Servisi

Teknik yeterliliğe sahip personelleri olan ve Apple telefonların teknik sorunlarında uzman bir özel apple servisi bulmak artık o kadar zor değil. Özel Apple teknik servisi her şeyden önce hizmet kalitesiyle Apple yetkili servisinden bile daha iyi bir teknik servis hizmeti sunuyor. Apple yetkili servisi yakın yıllarda ülkemize ancak gelebildi. Halen de bazı alt yapı ve coğrafi yetersizlik sorunları yaşıyor ve hizmet kalitesi olarak daha Apple kullanıcılarını tatmin etmiş değil. Ancak özel Apple teknik servisi her yönüyle yetkili Apple servisini geride bırakmış durumda. Fiyat konusunda da neredeyse yarı yarıya daha uygun bir teknik servis.

Uzman Personelleri İle Fark Yaratıyor

En büyük avantajı, Apple ürünlerinin teknik servisinde uzman personelleri bünyesinde barındırmasıdır. Teknik serviste en önemli sorunu da bu şekilde aşmış görünüyor. Özel Apple teknik servisinde çalışan her bir personel, Apple ürünleri hakkında yetkili teknik servisten bile daha bilgililer. Çünkü personelleri, yetkili Apple servisi ülkemize gelmeden önce bile Apple teknik servis hizmetini temsilen üstlenmişlerdi. Bu nedenle özel Apple teknik servisi çalışanları tecrübe konusunda daha üstün bir konumdalar. apple servis hizmetlerinde bu nedenle daha etkin olduklarını söyleyebiliriz.

Güvenilir Bir Teknik Servis

Akıllı telefon teknik servislerinde en sık görülen sorunların başında güven sorunu geliyor. Her teknik servis maalesef güvenilir değildir. Özellikle yan sanayi yedek parça kullanıp, orijinal yedek parça kullandıklarını belirten yüzlerce teknik servis var. apple teknik servis kesinlikle güven problemi yaşatmıyor. Onarım hizmetlerinde faturalı ve garantili Apple yedek parçaları kullanıp sizlere hizmet sunuyor. Aynı zamanda Apple yetkili servisinde teslimat süreleri 15 günü bile geçiyor. Özel teknik serviste ise teslimat süresi 15 günden bile çok daha az.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>