Basura Ne İyi Gelir?

Basura Ne İyi Gelir?

Basur yani diğer adıyla hemoroid rahatsızlığı, halk arasında en sık görülen rahatsızlıklardan biridir ve genellikle yanlış beslenme, yaşam tarzı ve stresten kaynaklanmaktadır. Özellikle de günlük hayatta atıştırmalık veya Fast food tarzı yiyeceklerle beslenen gün içerisinde yoğun bir şekilde çay kahve tüketen ve az hareket eden kişilerde sıklıkla hemoroid görülmektedir. Hemoroid, anal fissürün son kısmında bulunan damarların çatlamasıyla oluşur ve hastalık devam ettiği sürece ağrı, şişlik ve kanama meydana gelir. Hemoroid rahatsızlığı iyileşse bile zaman zaman tekrarlayabilir. Bunun yanı sıra, hemoroid rahatsızlığı olanlar tedavi yöntemleri deneyerek bu rahatsızlıklarından kurtulmaya çalışmalıdır çünkü hemoroid tedavi edilmezse kolon kanserine kadar yol açabilecek ciddi bir sorundur. Hemoroid hastalığının nedenlerinden bazıları da, genetik yatkınlık, şişmanlık, yaşlanma ve uzun süre oturmaktır. Bu nedenle eğer hemoroid şikâyetiniz varsa, öncelikle yanlış beslenme ve hareketsizlik gibi alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gerekir. Evde hemoroid tedavisi için aktarbey kantaron özlü kremi kullanabilirsiniz.
Hemoroide Karşı Uygulanabilecek Bitkisel Çözümler
Hemoroid rahatsızlığı olanlar ve basura ne iyi gelir diye düşünenler için kremler, jeller veya spreyler gibi önlemlerin yanı sıra, uygulanması basit kürler sayesinde de hemoroid şikâyetinden kurtulabilirler. Bu doğal bitkisel yöntemler, zeytinyağı kürü, semizotu kürü veya siyah üzüm yaprağı kürü uygulayarak basura karşı doğal bitkisel çözümler üretebilirsiniz. Ayrıca aloevera bitkisinin jelinin de basura iyi geldiği bilinmekte olduğundan dolayı bu jeli doğrudan basur bölgenize sürebilir ve bu bitkiyi deneyebilirsiniz.
http://www.dailymotion.com/video/x2s2z1u

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>