Birmilyonizleyici

Birmilyonizleyici

BİR KAZANÇ KAPISI DAHA

 

Network marketing Türkçe adıyla ağ pazarlama…

 

Gün geçtikçe çevremizdeki arkadaşlardan, internet reklamlarından, değişik iletişim araçlarından daha sık duyduğumuz bir kavram olmaya başladı. Bu kavram özellikle bulunduğun yerde para kazanma sistemi olarak algılanır. Sistemi bilenler zaten biliyor. Bilmeyenlere de ben bir şeyler anlatayım: Network sisteminde kullanıcılar belli bir şirketin ürünlerini kullanmaya başlarlar. Kullandıkları bu ürünleri akrabalarına, arkadaşlarına, yakın çevrelerine hatta ulaşabildikleri her kese tanıtırlar. pazarlarlar. Onları üye yapmaya çalışırlar. Üye olan her bir kullanıcı aynı şekilde çalışmalar yapar. Yani herkes üye kazandırma faaliyeti içinde bulunur. Böylece bir ağ oluşur.

 

Bu çalışmada kazandırdılar her üye için kazandırana belli bir komisyon ödenir ve üye kazandırıldıkça komisyonu artar ve alacağı ürünleri indirimli alabilir. TAbi Bütün şirketlerin çalışma sistemi farklılık gösterebilir. Ama genelde bir birine yakındır.

 

Gün geçtikçe networklara yenileri ekleniyor. Yeni eklenenlerden biri de http://www.ibrahim yavuz.net/bir-milyon-izleyici web sitesidir. Bu siteye gireceğiniz vakit referansınızı vereyim:

“Referans/Sponsor Adı Soyadı: İbrahim Yavuz

Referans numarası: 90384254295″.

 

Bu birmilyonizleyici neyi ifade etmek istediğini sisteme giriş yaptıktan sonra öğreneceksiniz. Sisteme giriş yaptığınızda siz de kendinizi bir milyon izleyici arasında bulacaksınız. Yukarıda yazılan referansla kayıt yaptıktan sonra kazancınız başlayabilir. İstenen çalışmalarla çok kısa sürede kazancınızı katlayabilirsiniz. “Az zahmet, bol kazanç” kim istemez ki? Haydi, ne duruyorsunuz? Hemen başlamalısınız. Kazanamazsanız bile -ki kazanırsınız- hiç bir zararınız olmayacaktır.

 

İyi çalışmalar, bol kazançlar temennisiyle…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>