Burun Tıkanıklığı Ameliyatı

Burun Tıkanıklığı Ameliyatı

Burun Tıkanıklığı nefes almayı zorlaştırdığı gibi günlük hayatınızı da çekilmez kılabilir. Nefes almakta zorlanma, genelde ağızdan nefes alma ya da horlama gibi şikayetler hep burun tıkanıklığından kaynaklanır. Genelde karşılaşılan grip, nezle ya da alerji gibi hallerde yaşanan geçici süreli tıkanıklıklardır. Bu durum ilaç tedavisi ile aşılabilirken, bazen de tıkanık burun yaşamın bir parçası olabilir.

Burun Ameliyatı

Burnun anatomik yapısındaki bozukluklar, burun direğindeki yamukluk, burun içindeki fazla kıkırdak ya da şişkinlik gibi sebepler Burun Tıkanıklığı Ameliyatı gerekir. Ameliyat gereken kişiler genelde hayatının büyük bölümünü tıkanık burunla geçiren kişilerdir. Yaşam kalitesini arttırmak için ameliyat olmak gereklidir. Bunun kararını doktorunuz verecektir. Doktor tavsiyesi için http://www.buruntikanikligi.net/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>