Cıvıl Cıvıl Genç Odası Takımları

Cıvıl Cıvıl Genç Odası Takımları

Çocukların renkli dünyasına yeni bir renk daha katmak için rengarenk Genç odası takımları üretiyoruz. Böylece çocuklarının hayal dünyasına katkıda bulunurken, odalarında arkadaşları ile neşeli oyunlar oynamaları için zemin hazırlıyoruz.

Genç Odası Konseptleri

Genç odası takımları her yaş grubundan çocuk tarafından kullanılabilmektedir. Bu yüzden her yaş grubunu düşünerek pek çok farklı modele imza atıyoruz. Okul öncesi çocuklar için çizgi film karakterleri, Arabalı yatak modelleri, prenses modelleri gibi konseptler sunuyoruz. Okul çağındaki çocuklar için beyazın sakinliği ile mavi, pembe, yeşil, kırmızı gibi renkleri buluşturarak odalarına neşe katıyoruz. Böylece çocuğunuz aynı odada ders çalışırken de oyun oynarken de dikkati dağılmayacaktır. Daha büyük olan genç çocuklar içinse modern tasarımlarla, keskin dokunuşlar yapıyoruz. Böylece her yaş grubundan çocuk aradığı genç odası modelini kendisi beğenerek seçebilecektir.

Renk Seçenekleri

Çocuk odaları çocuklara hitap eden ve onlara ait bir dünya olduğu için renk açısından oldukça zengindir. Mobilya denince akla beyaz, krem, kahve gibi sıradan renk seçenekleri gelse de çocuk odaları bu tabuyu yıkmaktadır. Çocuk odalarında kırmızı, mavi, pembe, yeşil, sarı gibi daha pek çok renk bulunmaktadır. Dileyen çocuklar bu renklerle beyazın harmanlanmasını seçebileceği gibi sade beyaz mobilyalar da seçebilir. Bu tercihi yapmakta çocuklar ve aileler birlikte en doğru kararı verecektir. Ranza içeren genç odası takımları da aynı zenginliktedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>