Dünya Peynirleri

Dünya Peynirleri

Yöresel lezzetlerin yanı sıra dünyadanda lezzetler sunan firmamız mozzarella peynirlerini dünya standartlarında üretmektedir. Sizde bu güzel lezzetlere erişme fırsatı buluyorsunuz. Aşağıda dünya peynirlerin çok popüler olan Peynir Ürünleri çeşitlerinden bahsedeceğim.

1.Blok Mozzarella Peyniri
Blok mozzarella peyniri ünlü peynirlerden birisidir , tadı ise enfestir bu peynirin içinde Pastörize İnek Sütü, Tuz, Peynir Mayası ve Peynir Kültürü, Stabilizör (E509), Koruyucu (E202) bulunmaktadır. Ayrıca sertliği yarı yumuşak şeklindedir. Tazedir ve tazeliğini uzun süre korumaktadır. Ve tam yağlıdır. 100 gramında 24 gram yağ bulunur.

2.Rende Mozzarella Peyniri
Rende mozzarella peyniri ismi üzerine normal mozzarella Peynirinin rendelenmiş halidir. Bu peynirin içinde Pastörize İnek Sütü, Tuz, Peynir Mayası ve Peynir Kültürü, Stabilizör (E509), Koruyucu (E202) bulunmaktadır. Ve tam yağlıdır. 100 gramında 23.9 gram yağ bulunur.

3.Suda Mozzarella Peyniri
Suda mozzarella peyniri bir diğer peynirin efsane çeşitidir. Bu peynirin içinde astörize İnek Sütü, Tuz, Peynir Mayası ve Peynir Kültürü, Stabilizör (E509) bulunmaktadır. Tazedir ve tazeliğini uzun süre korumaktadır. Ve tam yağlıdır. 100 gramında 23.2 gram yağ bulunur.

4.Mascarpone Peyniri
Mascarpone peyniri ismi yabancı gelsede bir diğer popüler dünya peynirlerindendir. Bu peynirin içinde Pastörize İnek Sütü Kreması bulunmaktadır. Tazedir ve tazeliğini uzun süre korumaktadır. Ve tam yağlıdır. 100 gramında 21.3 gram yağ bulunur.

5.Ricotto peyniri
Ricotto peyniri peyniri ünlü peynirlerden birisidir , tadı ise enfestir bu peynirin içinde Peynir Altı Suyu, İnek Sütü Kreması, Tuz bulunmaktadır. Ayrıca sertliği yarı yumuşak şeklindedir. Tazedir ve tazeliğini uzun süre korumaktadır. Ve tam yağlıdır. 100 gramında 24 gram yağ bulunur. Bu tüm peynirler Beyaz Peynir çeşidi gibi değildir tatları tabiki farklıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>