Dünyanın En Popüler Oyunlarından Biri : Minecraft

Dünyanın En Popüler Oyunlarından Biri : Minecraft

Dünyanın en popüler oyunlarından olan Minecraft, milyonlarca kişi tarafından oynanan ve Minecraft premium üyeleri ile daha da çekişmeli olan bir oyun olarak ön plana çıkıyor.

Dünyada birçok kişi Minecraft oyununu oynamakta. Bu oyunu oynayanlar o kadar çok etkisi altına kaqlıyor ki hastalık derecesinde bu oyunun bağımlısı olan kişileri görmek oldukça mümkün. Oyunun başından kalkamadığı için tedavi gören oyuncular bile mevcut. Birçok kişide artık hastalık boyutuna gelen Minecraft çılgınlığı her geçen gün daha da yayılıyor. Oyundan daha çok zevk almak ve daha çok başarıya ulaşmak için oyun için Minecraft premium satın al özelliği ile satılan paketlerden alan kişilerin sayısı da azımsanmayacak kadar fazla.

Minecraft Paketleri

Oyunda üç çeşit paket bulunuyor. En ekonomik paket olan Demir paketini sahip olduğu özellikleri göre incelersek şifresini ve kostümünü değiştirmek mümkün değildir. Altın paket seçeneğinde ise şifre ve kostüm başta olmak üzere diğer bütün veriler için değişme olasılığı mevcuttur.
En üst paket olan Elmas paketi ise Minecraft oyunu içerisinde yer alan en işlevsel pakettir. Elmas paket ile paket içerisinde bulunan aktivasyon kodu ile hesabınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Minecraft satın al için demir paket için ücretler 9.90 Türk Lirası olarak belirlenirken altın paket için 19.90 Türk Lirası ve elmas paket 39.90 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>