Ekonominin Nabzını Tutun

Ekonominin Nabzını Tutun

perakende TV ile ekonominin yaşama yansıyan yüzü olan alışveriş dünyasına ilişkin pek çok bilgiye ulaşacaksınız. Ekonominin halka bakan yüzü olan alışveriş ve markalar hakkında aradığınız her şeyi burada bulacaksınız. Mağazalar, AVM’ler, yemek, eğlence ve moda gibi aklınıza gelen her konuda en güncel gelişmeleri bizimle takip edeceksiniz.

Alışveriş Merkezleri

alışveriş merkezi ve yaptıkları değişiklikler, etkinlikler, yenilikler, müşterilere neler sunduğu ve daha neler sunacağı gibi daha pek çok konuya ilişkin en sıcak gelişmeleri herkesten önce sizinle paylaşıyoruz.
Moda

Alışverişin ayrılmaz bir parçası olan moda ve mağazalar hakkında en güncel gelişmeler burada. Yeni sezonda neler var, hangi marka hangi ürüne yoğunlaşacak, mağazalarda büyüme karlılık ya da istihdam gibi arka plan verileri ve daha fazlası bu kanalda.

Gıda Market

Günlük ihtiyaçlar denilince akla ilk gelen gıda ve olmazsa olmaz ürünler de burada. Marketlerin yeni hedefleri, yeni şubeleri, kar oranları, istihdam verileri, yatırım planları, sunduğu yenilikler ve aradığınız her şey burada.

E-Ticaret

Gittikçe artan hacmi ile yepyeni bir Pazar sunan e-ticaret siteleri hakkında merak ettikleriniz burada. Başarı hikayeleri, pazara adapte aşamaları, yeni müşterilere ulaşma ya da yeni pazarlar edinme stratejileri hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.
AVM’ler

Ülkemizin her yerinde sıklıkla gördüğümüz avm’lerde neler yaşanıyor, hangi etkinlikler yapılıyor, hangi mağaza açılıyor ya da yeni yıl hedefleri neler gibi aradığınız tüm soruların cevapları burada.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>