Ella Tablet

Ella Tablet

Doğum kontrol yöntemleri arasında birçok farklı uygulamayı denemekten kaçınan insanlar, şüpheli ilişkilerden sonra kendilerini rahatsız hissettiklerinde hamilelik ihtimalini yüzde 99 oranında azaltan Ertesi Gün Hapı adı verilen hormonları kullanmaktadır.

İstenmeyen gebelikleri önlemek için bu hapların 72 saat içinde içilmesi, aynı zamanda da sürekli kullanmanın adet edinilmesi önemlidir.

Ella Tablet Nasıl Kullanılır?
Ella tablet, şüpheli ilişkiden sonra en erken ne zaman kullanırsa etkisi de o kadar artacaktır. Fransa menşei olan ve 30 mg ambalajla kullanılan Ella Tablet bir barda su ile aç ya da tok karnına alınabilir.

Birçok kişinin merak ettiği bu ilaçlarda bir tür hormon olduğu için sürekli kullanılmaması önerilmektedir. 72 saate kadar kullanılabilen bu ürünler, ne kadar erken alınırsa, etkisi de o kadar yüksek olacaktır.

Her ilişkiden sonra Ella tablet kullanmak zararlı sonuçlara neden olabileceğinden, kullanımı abartmamanız gerekir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>