Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası

2011 yılından beri faaliyet gösteren esenyurt halı yıkama fabrikamız, son teknoloji ürünü donanımı ve devasa tesisi ile size en iyisini sunuyor. Günlük hayatta sürekli ayak altında olan halıların maruz kaldığı tüm kir, toz ve leke kolayca çıkarılıyor. Uyguladığımız profesyonel teknikler sayesinde halılarınızı ilk günkü gibi parlak ve temiz oluyor.

Profesyonel Hizmet

Halı yıkama fabrikamız bu alanda deneyimli ve bilgi olan kişilerle çalışmaktadır. Fabrikanın her alanında kişiler ayrı bir uzmanlık alanına sahiptir ve bu aşamada hizmet sunarlar. Böylece halılar seri olduğu kadar da hijyenik bir şekilde yıkanmaktadır. Halılarınızı en kısa sürede ve tamamen kirden arınmış olarak teslim alacaksınız.

Hizmetlerimiz

Firmamızın faaliyet alanı halı ve benzeri ürünler yıkamadır. Yeterli donanıma ve alana sahip olan fabrikamızda stor perde, yastık, yorgan battaniye yıkama hizmetleri de gerçekleşmektedir. Kapsamlı ve donanımlı, son teknoloji ürünü makinelerle artık yıkanmayan hiçbir şey yok diyebiliriz. Yıkaması oldukça zorlu olan yastık yorgan yıkama işini bize bırakın.

Ayrıca firmamız tarafından yerinde yıkama da yapılmaktadır. esenyurt koltuk yıkama faaliyetlerimiz yerinde yıkama olarak yerine getirilecektir. Böylece düzeniniz bozulmadığı gibi, süreç gözünüzün önünde güvenle gerçekleşecektir.

Uygun Fiyat Garantisi

esenyurt halı yıkama fabrikası size üstün kalite ile birlikte uygun fiyat avantajı da sunmaktadır. Böylece senede bir kez değil, birkaç kez halı yıkatmaktan çekinmeyeceksiniz. Çıkmayan zorlu lekeler için hemen firmamızı arayacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>