Hava Perdesi Al

Hava Perdesi Al

hava perdesi tanımı yapılırsa bir iç ortamdaki havanın kalitesini muhafaza edip dış ortamdaki havanın içeri girmesini belli bir miktar hava üfleyip engelleyen sistemdir. Bu sistemde yatay ve dikey hava akımı gerçekleşir. Bu şekilde sıcak, soğuk hava, nem ve toz sinek gibi etkenlerin iç bölüme girmesi ve karışması engellenir. Yani perdeleme etkisi görülür. Bu şekilde farklı iki havanın izolasyonunun yapılması söz konusudur. Mevsim şartlarına göre maksimum düzeyde ayrışma sağlar. Bu şekilde kapı görevi görürken girişi çıkışı da engellemez. Bu da iş yerleri bakımından avantajlı bir uygulama sağlar. Niva Hava Perdeleri olarak bu ürünler için gelen taleplerinizi en iyi şekilde yanıtlamaktayız.

Hava Perdeleri Nerelerde Kullanılır

hava perdeleri kullanım alanları oldukça geniştir. Isı değişikliği yaratılması istenen durumlarda, belli bir bölgedeki ısının korunması gerektiği zaman, çalışma ortamındaki konfor şartlarının muhafaza edilmesinde, hijyenik ortam oluşturulması gerektiğinde veya enerji tasarrufu sağlanması istendiği zaman hava perdesi kullanımı olabilir. Oteller, hastaneler, kafe ve restoranlar, sağlık merkezleri, avmler için kullanımı olabilir. Siz de nerede kullanmak istiyorsanız Niva Hava Perdeleri firmamıza başvurularınızı yapabilirsiniz.

Hava Perdesi Fiyatları

hava perdesi fiyatları birçok farklı etkene bağlı olarak değişmektedir. Bu etkenler ürün çeşidi, verimlilik kapasitesi, ne kadar alanda etki edebildiği, yani teknik donanım özellikleri gibi sıralanabilir. Hangi alana uygulama olacağını siz de firmamıza belirterek ürün hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>