Hills kedi maması ürünleri ve bu ürünlerin içerik detayları

Hills kedi maması ürünleri ve bu ürünlerin içerik detayları

Hill’s marka mamalar oldukça besleyici özellikte ve kaliteli ürünler. İçerikleri özenle seçilen besinlerden oluşan tam besleyici olan hills kedi maması çeşitleri kedilerimizin günlük enerji ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyor.

en ucuz kedi maması çeşitleri kadar ekonomik ve onlardan daha kaliteli olan hills mama yavru kediler için ürettiği ürünlerde de son derece başarılı,hills yavru kedi maması çeşitleri yavru kedilerimiz için tam bir beslenme sunar ve onları geleceğe daha sağlam hazırlar.

Yavruluk dönemlerinde yeterli seviyede beslenen kediler gelecekte daha sağlık, mutlu ve uzun ömürlü olurlar. Beraber geçireceğimiz sürenin daha neşeli olması için doğru beslenme şarttır. Günümüzde kedi mamaları oldukça gelişmiş ve kedilerin metabolizmalarına uygun olarak formüle edilerek hazırlanmaktadırlar.

Yavru kedilerin sütten kesilmelerinden itibaren kedi mamasına alıştırılmaları gerekmektedir. Hills kedi maması lezzeti sayesinde yavru kedilerin kolayca alışabileceği bir mamadır. Yavru kedilerin kolay yiyebileceği tane yapısı yavru kedilerin ağız ve çene yapısına uygundur ayrıca diş gelişimi destekler ve diş eti sağlığına oluml etki eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>