İnternetin Hayatımıza Getirdikleri

İnternetin Hayatımıza Getirdikleri

Zaman geçtikçe internetten faydalanılabilen alanlar sürekli artmaktadır. Özellikle insanlara maddi anlamda kazanımlar sağlayan gelişmeler insanların daha fazla ilgisini çekmektedir. Futbola düşkün olan halkımızın son zamanlarda çok büyük mağduriyet yaşadığı bir alandan ve bu mağduriyetin çözümünden sizlere bahsedeceğiz.

Türk insanı uzun yıllardır şifreli kanallardan maçları ücreti karşılığında izlemeye alıştırıldı. Bunun yanında stadda maç izlemeye de “Passolig” isimli bir uygulama sebebiyle gittikçe daha fazla soğudu. Bu sebeple Türk insanının hem maddi anlamda bunalıma girmesini engellemek, hem de keyifle ücretsiz bir şekilde maç izlemek artık mümkün. Tek yapmanız gereken Inter Spor TV’ye girmek ve ücretsiz maçları kesintisiz izlemektir.

İnternette birçok uygulama insanların maç yayınlarını paylaşmasına olanak vermektedir. Bunlardan en popüler olanı insanların herhangi bir şeyi telefonlarının kamerasından çekebildikleri Periscope isimli uygulamadır. Web tabanı da bulunan bu sistemin eksiği bant genişliğinin çok geniş olmaması sebebiyle sürekli videonun takılmasıdır. Bu da insanların canlı maç izlemeyle eşdeğer bir haz alamamasına sebep olmaktadır. Fakat sitemizde yer alan canlı maç izleme linklerini kullanan siz değerli futbol severler görecekki yayınlarımızda hiçbir kesinti yaşanmamaktadır. Tamamen kendi serverlarımız üzerinden verilen yayınların keyfine varmak için tek yapmanız gereken maç saati sitemize girmek ve “Canlı Maç Yayınları” menüsüne tıklayarak izlemek istediğiniz maçın yanında yer alan “İzle” butonuna tıklamaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>