İstanbul İkinci El Eşya Alım Satım

İstanbul İkinci El Eşya Alım Satım

Zamanla eskiyen ya da ihtiyacınızı karşılamayan eşyalarınızdan kurtulmak istiyorsanız İkinci el eşya alan yerler ile anlaşabilirsiniz. Firmamız da bunlardan biridir ve İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Taşınırken götürmeye değer bulmadığınız eşyalarınız, modası geçen eşyalar, artık zevkinizi yansıtmayan eşyalar ve bunlara benzer kullanılabilir durumdaki pek çok eşyayı firmamızla iletişime geçerek satabilirsiniz.

Kapıdan Teslim

Satmak istediğiniz eşyanın whatsapp hattımıza fotoğrafını göndererek ikinci el mobilya alanlar tarafından yapılan değerlendirme ile fiyatını öğrenebilirsiniz. Satmaya karar verdiyseniz adresinizi bildirmeniz halinde kapıdan eşyalar teslim alınacaktır. Firmamız sadece mobilya değil ikinci el beyaz eşya alan yerler arasındadır. Eski, kullanmadığınız ancak halen işe yarar tüm eşyalarınızı satabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>