Levent Sürücü Kursu

Levent Sürücü Kursu

Ehliyet almak için levent sürücü kursu arayışında olan kişiler için Özgüneş sürücü kursu bir fırsattır. 1996 yılından beri bu sektörde hizmet veren bir kuruluş olarak deneyim, bilgi ve hassasiyetle yeni nesil bilinçli ve başarılar sürücüler yetiştirmek için çalışıyoruz.

Teorik Eğitimler

Sürücü kursundan eğitim ilk olarak teoriden başlayacak ve daha sonra pratikte devam edecektir. Pratikte başarılı olmak için de trafik kurallarına ve aynı zamanda aracına hakim kişiler olmak gerekir. İşte bunun bilincinde olarak size unutulmayacak şekilde teori kazandırıyoruz.

Kaynaklarımızı yalnızca kursumuz öğrencilerine değil, tüm kamuya sunuyoruz. Kurumsal web sitemizde yayınlanan eğitim setleri ve testler ile herkese eğitim vermeyi amaçlıyoruz.

Pratik Eğitimler

Aracınızı tanıdıktan ve trafik kurallarını öğrendikten sonra sıra doğru şekilde araç kullanmaktadır. özgüneş sürücü kursumuzda çalışan nazik ve anlayışlı bay bayan hocalarımızla sürüş dersleriniz oldukça keyifli ve verimli geçecektir.

Öğrencilerimiz maalesef ki İstanbul gibi zor, yoğun ve karışık trafikte araç kullanmaya aday kişiler olacaktır. İşte bizler bunun farkında olarak onları, trafiğe güvenle çıkabilecek şekilde eğitiyoruz. Bu sayede onlar kendilerine güven duyarken, biz de onların trafikte başarılı ve duyarlı bir sürücü olmasından onur duyuyoruz.

Kapsamlı Binamız

Eğer siz de kursumuz hakkında bilgi almak ve görüşmek isterseniz 6 katlı plaza binamıza uğrayarak bilgi alabilirsiniz. beşiktaş sürücü kursu olarak bilinen kursumuzu kolayca bulacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>