Monitor Minor Uygulaması Fiyatları

Monitor Minor Uygulaması Fiyatları

Türkiye’nin ve dünyanın en kaliteli takip programı olan monitor minor uygulaması sayesinde sizler de çocuklarınızı ya da personellerinizi yakından takip edebileceksiniz. Yasalara uygun bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bu takibi son derece kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Öyle ki uygulamanın Türkçe olması ve son derece basit bir kullanıma sahip olması sizler için en büyük avantaj sayılacaktır.

2 Dakikada Kurun

monitor minor kurulum 2 dakika içerisinde gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamayı takip edeceğiniz telefona yüklemeniz gerekmektedir. dolayısıyla personellerinizin ya da çocuklarınızın telefonlarına yükleyebilirsiniz.

Uygun Fiyatlar

Bu uygulamayı son derece uygun bir fiyat karşılığında indirebilirsiniz. Bu kapsamda aylık fiyatlarımız 249 lira iken 3 aylık fiyatlarımız 499 liradır. Bunların yanı sıra 6 ve 12 aylık paketlerimiz de bulunmaktadır. uzun süreli paketler satın almanız durumunda daha avantajlı bir şekilde bu uygulamadan istifade edebilirsiniz.

monitor minor türkiye hizmetlerimiz kapsamında satın alacağınız paketlerde istediğiniz cihazlara uygulayabilirsiniz. Eğer takip ettiğiniz kişi telefonunu ya da hattını değiştirirse bu durumda ekstra para vermeden tanımlı olan telefonu ya da hattı kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

cp.monitor minor uygulaması satın almanız durumunda telefon konuşmalarını anlık olarak takip edebilir ve kaydedebilirsiniz. Bunun yanı sıra sms, Whatsapp mesajlarını rahatlıkla takip edebilirsiniz. Eğer farklı chat uygulamaları varsa bunları da takip edebilirsiniz. Bunların yanı sıra sosyal medyadaki mesajlaşmaları dahi kayıt altına alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>