Notebook Bakım ve Tamir Servisi

Notebook Bakım ve Tamir Servisi

Notebook veya laptoplarınız ile ilgili herhangi bir problem yaşamanız durumunda 15 yıldır Notebook Servis olarak hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz. Kaliteli işçilik ve üstün teknik donanımlarımız sayesinde sorunlarınız kalıcı olarak çözülmekte ve bir daha aynı sorunla karşılaşmanızın önüne geçilmektedir. Üstelik tüm bunlara son derece uygun fiyatlarla kavuşabileceğinizi de unutmamak gerekir.

İletişim Bilgileri

Sadece bilgisayarınız arızalandığında değil format atma, program yükleme-kaldırma gibi daha birçok teknik hususta da bizlerden destek alabilirsiniz. Bu kapsamda notebook tamiri ve daha fazlası için sizler de 0850 441 4053 numaralı telefonumuzu arayabilir veya info@fnteknik.com mail adresimize mail atabilirsiniz. Teknik personellerimiz sizlere kısa süre içerisinde sorunlarınızı kalıcı olarak çözeceklerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>