Ofis İhtiyaçlarınız İçin Toptan Fiyatlar

Ofis İhtiyaçlarınız İçin Toptan Fiyatlar

Ofislerde sürekli ihtiyaç olan kırtasiye ürünlerini toptan fiyatlara gidermek için izmir kırtasiye aradığınız her şeyi sunuyor. Ofisinizi baştan dizmek için ya da fark ettiğiniz ihtiyaçlarınızı gidermek için aradığınız tüm ürünleri bu siteden bulabilirsiniz. sümen takımları gibi en başta lazım olana ihtiyaçlarınız ya da sürekli bir ihtiyaç olan toptan kağıtlar için sitemizde küçük bir gezinti yapmanız yeterlidir.

Sürekli İhtiyaçlar

Ofislerde sık kullanılan ürünler, en sık tükenecektir. Özellikle kağıtlar, poşet dosya ya da kalemler bu ihtiyaçların başında gelir. Ancak ofis ihtiyaçları sadece kırtasiye ürünlerinden oluşmaz. Sürekli olarak temizlik ürünleri, mutfak malzemeleri ve çay, kahve gibi ikramlıklar da tükenecektir. Tüm bu karışık ihtiyaçlarınızı aynı anda giderebileceğiniz bir adres sunuyoruz size. Farklı farklı mağazalar gezmektense ofiste otururken tüm bu ihtiyaçlarınızı tek tıkla giderebilirsiniz.

Kargo Seçenekleri

Firmamızın merkezi İzmir’de bulunmaktadır. Bu sebeple İzmir ve bu bölgede bulunan diğer yerlerden verilen siparişler kendi araçlarımız ile müşterilere ulaştırılacaktır. Bu durumda kargo ücreti ödemenize gerek kalmaz. Tüm Türkiye’ye gönderilen ürünlerimiz ise çok cüzi kargo ücretleri ile ayağınıza gelecektir.

Kurumsal Fatura

Satın aldığınız kırtasiye izmir ürünleri için firmamız tarafından kesilen faturayı gider olarak gösterebilir ve masraflarınızı azaltabilirsiniz. Faturalarınız seçmeniz halinde kurumsal olarak, işyeri adı ve adresine kesilecektir. Böylece cüzi fiyatlarından yararlandığınız gibi, vergi indiriminden de yararlanacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>