Ön Hazırlık Olur

Ön Hazırlık Olur

Aöf çıkmış sorular üzerinden çalışmak ön hazırlık olabileceği gibi bilmediklerinizi öğrenmek veya bildiklerinizi denemek amacıyla kendinizi sınama yapmak için iyi bir yöntem olacaktır. Kredili sistem sonrası açık öğretim fakültesinde çıkmış sınav soruları arasından tekrar çıkma olasılığına karşı veya yakın soruların çıkma şansına bağlı olarak sizlere yardımcı olabilecektir.

Teknolojik gelişimleri yakından takip ederek sizlere yazılı, basılı ve görsel materyallerle anlaşılır bilgiler sunan ders kitapları üretimi yapmak amacındayız. Eğitime destek verdiğimiz alanda sitemiz üzerinden hazırlık sınavı kitapları, AÖF ders kitapları, soru bankaları, AÖF Çıkmış Sorular ve örnek kitapçıklar indirme gibi kategorilerimizi inceleyerek yararlanabilirsiniz. Ders kitaplarımız için bizlere ulaşarak sipariş verme kolaylıklarımızdan yararlanın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>