Paykasa Kart Kullanmanın Avantajları

Paykasa Kart Kullanmanın Avantajları

Birçok kişinin bildiği paykasa bir ön ödemeli bir sistemdir. Çok basit ve kullanışlı bir çalışma şekli vardır. Bu kart bir sanal karttır. Bu sebepten ötürü de kaybolma yâda çalınma ihtimali yoktur. Kartı, kredi kartlarından ayıran özelliklerden birisi hiçbir şekilde herhangi bir kişisel bilgiyi içermemesidir. Üstelik bu paykasa bozdurma işlemi sayesinde istediğiniz zaman paranızı geri alabilirsiniz.

Bu durumda kendinizi güvence altına almış olursunuz. İnternet üzerinden yapacağınız bir alışverişte site güvenilmez olsa bile kişisel bilgileriniz her zaman saklı kalır ve sizi bu tür internet korsancılığından korur. Bu çok önemli bir özelliktir. Bu insanların çok dikkat ettiği bir özelliktir. Çünkü kredi kartıyla 10 TL tutarında bir alışveriş yaptığınızda eğer kredi kartı bilgileriniz ele geçerse bu daha fazla para kaybetme olasılığınızı arttırır. İşte astropay ve paykasa gibi kartlar bu durumun önüne geçer.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>