Peynir

Peynir

Aklınıza gelen her türlü peynir çeşidini organik, kaliteli ve ucuz bir şekilde firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Beyaz, kaşar, light, sürülebilir, yöresel peynirler, tereyağ gibi birçok peynir çeşidini firmamızda bulabileceğiniz gibi bunun yanında da dünya peynirlerini dahi firmamızda bulabilirsiniz.

Helal Peynirler

Helal hassasiyeti olan müşterilerimiz için firmamızın helal sertifikasına sahip olduğunu da gururla ifade etmek isteriz. Böylelikle hem doğal hem helal hem de lezzetli olan Beyaz Peynir çeşitlerimiz sayesinde sizler de aile boyu ağız tadıyla peynir yiyebileceksiniz. Tadı son derece yumuşak olan peynirlerimiz 400 gramlık paketlerden 20 kilogramlık paketlere kadar çok geniş bir ürün çeşitliliği ile sizlere sunulmaktadır. Toptan satışı yapılan bu ürünlere sahip olmak için sizler de sitemizin sipariş sayfasına girebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>