Rahatlık ve Kalite İçin Teknolojik Asansörler

Rahatlık ve Kalite İçin Teknolojik Asansörler

Yüzünüzdeki gülümseme eksik olamasın, hareket özgürlüğünüz kolaylaşsın diye bu hesaplı, kaliteli ve rahatça kullanılabilen asansörleri mutlaka denemelisiniz. Uygun fiyat aralığıyla hareket kabiliyeti kısıtlı olan bireylere hareket özgürlüğü sağlar. Gerek internet sitesinde gerekse şubelerinden ulaşabileceğiniz bu asansörler sizleri ferahlatacak. Son kalite asansörler müşteri memnuniyeti garantilidir.

merdiven asansörü fiziki engeli olan bireyler için rahatlık sağlayabilecek önemli bir faktördür. Bunun yanı sıra ev asansörü merdivene gereksinim duymadan ev içinde veya istendiği takdirde evin dışında kullanım imkanı sunmaktadır. Engelli asansörü ise hareket engeli olan bireylere engellerini daha az hissettirmektedir ve belli bir ölçüde de olsa onlara yardımcı olmaktadır.
Merdiven Asansörlerinin Kapasitesi

Bu alan üç ayrı yapıdadır. İlk olarak koltuklu merdiven asansörlerinden bahsedelim. Koltuklu merdiven asansörü, çift motorlu bir yapıya sahiptir ve merdiven inip çıkarken zorlanan bireyler için üretilmiştir. İkinci olarak engelli merdiven asansörü, engelli sandalyesinin iniş ve çıkışı için olanak sağlamaktadır. Bu asansörler 200- 300 kilograma kadar yük ağırlığı kaldırabilmektedirler. Portatif merdiven asansöründe ise ikinci bir kişinin yardımına ihtiyaç duyulmaktadır.
Ev Asansörlerinin Kullanım Alanları

İhtiyaçlara göre farklı modelleri vardır. İç ve dış olmak üzere iki alanda da kullanımı uygundur. Ayrıca sadece evlerde değil, istenilen diğer kamu ve kuruluşlarda da kullanılabilir. ev asansörü, ev içi kullanımlarda kabin genellikle iki kişiliktir ve evinizin şık ortamına uygundur.

Engelli Asansörlerinin Amacı

engelli asansörü, taşınabilir yahut taşınamayan bir yapıya sahiptir. Bir metre ya da iki metreye kadar yüksekliğe çıkabilmektedir. Kullanımları rahat bir yapıya sahiptir. Fiziki engeli bulunan bireylerin hareket kapasitesine attırabilmek amacıyla üretilmişlerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>