sanal sunucu

sanal sunucu

ksugle tarafından oluşturulan içeriklerle dev bir bilişim platformu olan Ksugle sitesinde birbirinden farklı ilginizi çekebilecek onlarca kategori ve bu kategoriler içeriğinde sanal sunucu haberlerinden Vmware sanallaştırma işlerine kadar detaylı data bulunmaktadır. Nutanix Türkiye haberleri ile sizlerin ayağına bilgi getiren bu sitede video ve network’ a dair onlarca veri bulunmaktadır.

Haberler kategorisinde exchange 2013 cumulative uptade haberlerinden Nutanix acropolis 4.6.1.1 Release güncelleme haberlerine kadar onlarca farklı başlık adı altında bilişime ve teknolojiye dair yenilikler gelişmeler ve haberler detaylı olarak yayınlanmaktadır. Server kategorisinde yer alan ayrıntılı makaleler siz değerli bilişim ve teknoloji tutkunlarına harika sürprizler sunmaktadır. Twitter sayfası @ksugle adresinde haber içerik ve gelişmeleri sosyal medya üzerinden de duyuruna bu bilişim platformunda yaşanan gelişmelerden sizlerde haberdar olabilirsiniz.

İçeriklere dair son yorumlananlar ve son okunanlar kategorisi ile site ziyaretçilerinin özel fikirleri istek talep ve yorumları hiçbir şekilde müdahale edilmeden aynen yayınlamakta olup geniş bir bilgi havuzu oluşturmakta ve bu havuzda ziyaretçiler de yer almaktadır. Son okunan haberler ile teknoloji dünyasında en çok merak edilenleri sizler de öğrenebilirsiniz. DMCA protected içerik koruması ile içeriklerin korunduğu bu platformda içerikleri ancak kaynak göstererek paylaşmanız mümkün olup yazarın bir aynası olarak ksugle yazarın fikir dünyasının bir yansıması ve özeti olmakta ve ziyaretçilerine sunulmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>