Satılık Dairede Öncü Firma

Satılık Dairede Öncü Firma

İç ve dış tasarımda ki modern yapı konfor ile de birleşerek güneşli satılık dairelerin NG Residence mimarisinde hayat bulmasını sağlıyor. Üstelik en uygun ödeme şartları da yine firmanın uygun ödem politikası ile müşterilere sunuluyor.

Güneşli semtinde yer alan daireler NG Residence mimarisinin güven, konfor ve modern projeleri ile birlikte çok sayıda alıcı buluyor. Firmanın bu kadar tercih edilir olmasında ki en büyük etken öncelikli olarak güvenilir temeller üzerine inşanın yapılması ve ardından mimaride ki yaratıcı tasarımlar oluyor. Güneşli gibi bağcılar satılık daireler ve diğer tüm NG Residence konutları kalitesinden söz ettiriyor.

NG Residence Kat Planları

NG Residence kat planları halkalı satılık daire ofisinde veya firmanın diğer ofislerinde de incelenebilir. Size en yakın olan ofise giderek hem gayrimenkul planlarını inceleyebilir hem de daha detaylı bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz de evinizin konforunda firmanın resmi web sitesinde sörf yapabilirsiniz.

1+1 ve 2+1 kat planları ile emlak gündemine oturan NG Residence projeleri 66 metre kareden başlayıp 130 metre kareye kadar genişlik gösterebiliyor. 1
+1 kat planları 66 metre kare ve 88 metre kare arasında değişiklik göstermektedir.
2+1 konut düşünenler için ise 69 metre kare ve 130 metre kare arasında seçimler sunuluyor. İstanbul’un yoğun ilgi gören semtlerinden olan güneşlide satılık daire aramalarınızda size ödemenin kolaylığı ile konfor ve modern yapının birbiri ile uyumu doğrultusunda yön veriyoruz.

Peşinatsız Ev Sahibi Nasıl Olunur

Peşinatsız ev sahibi olmak kulağa pek alışılmadık gelen uygulama olarak NG Residence tarafından artık kulak aşinalığı yaratıyor. Çünkü firma peşinat koşulu gütmeden ihtiyaç sahiplerini konut sahibi yapmanın yolunu açmış durumda!
Sizde peşinat ödeme derdi yaşamadan en lüks konutlara sahip olmak istemez misiniz? Cevap evet ise işte kaynağınız: NG Residence. Basın ekspres konut projeleri iki kule özelliğe ile gözleri kamaştırıyor.

İstanbul’ın 28 katlı kulesinden 5 yıldızlı otel, 3200 kişilik dev proje, 276 adet residence konut ve 4 penthouse daire yer almaktadır. 2018 yılında yapılan teslimatlar ile bu yıl ev sahibi olmak için hemen bizimle iletişime geçin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>