Selçuk Ecza Deposu Ankara Şubeleri

Selçuk Ecza Deposu Ankara Şubeleri

Adres : Çamlıca Mah. Anadolu Bulvarı 145.Sok. No:4 Yenimahalle 06200 – Ankara
Telefon : 0(312) 333 30 30
Faks : 0(312) 333 30 02

Selçuk Ecza Deposu; Konya Şubesi’ne bağlı büro olarak hizmet verdiği Ankara’ da, 4 Eylül 1998 tarihinden itibaren Selçuk Ecza Deposu Ankara Şubesi’ni kurarak, başta Ankara olmak üzere; Yozgat, Kırıkkale, Kırşehir ve Çankırı illerine hizmet vermeye başlamıştır.

Açıldığı günden itibaren Şube Müdürü ve yöneticileri önderliğinde hızlı bir gelişme sağlanmıştır. Selçuk Ecza Deposu Ankara Şubesi, 21 Eylül 2011 tarihinden itibaren çağdaş tasarımı olan ve çalışanları için huzurlu bir çalışma ortamı sağlayan, Yenimahalle’de yeni hizmet binasına taşınmıştır.

Selçuk Ecza Ankara Şubesi Yenimahalle’de yapılan modern binası ile Ortadoğu ve Avrupa’daki ecza depolarının içinde en büyük ve en moderni olma özelliğini taşımaktadır. Gelişen sağlık sektörümüzdeki modernizeye ve gelişmelere kombine entegrasyon sistemi sayesinde hızlı uyum sağlayıp eczacılarımıza daha iyi hizmet vermeye devam edecektir.

Değişen pazar koşulları ve artan talep sonucunda eczanelere daha iyi, hızlı ve kaliteli hizmet vermek amacı ile öncelikle Ulucanlar Bölge Deposu olmak üzere; Anıttepe, Etlik, Sincan, İskitler ve Kırıkkale Bölge Depoları hizmete sunulmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>