Servisim Nerede?

Servisim Nerede?

öğrenci servisi mobil uygulaması ile birlikte artık servisim nerede sorusu tarihe karışacaktır. Zira konum kullanma özelliği sayesinde anlık olarak servisinizin nerede olduğunu tespit edebilecek ve buna göre kendinizi ayarlayabileceksiniz. Bu hem çocuklarınız için hem de sizler için geçerlidir.

Android ve İOS Cihazlar Kullanabilir

Bu uygulama Android ve İOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilmektedir. Uygulama mağazalarından ücretsiz bir şekilde indireceğiniz bu uygulama sayesinde sizler de artık teknolojinin nimetlerinden faydalanmaya başlayabileceksiniz. Ayrıca uygulamanın çok az bir yer kapladığını da ifade edelim. Bu sayede telefonunda yer problemi olan kişiler dahi bu uygulamayı kullanabileceklerdir.

Uygulamanın Özellikleri

Servis takip uygulamasının en önemli özelliklerinden birisi elbette ki konum takip özelliği olmaktadır. Bu sayede servisin nerede olduğu anlık olarak izlenebilmektedir. Bu da servisi dakikalarca boş yere bekleme durumunu ortadan kaldıracaktır.

Bir diğer özellik ise tatil dönemlerinizde ya da raporlu olduğunuz dönemlerde uygulamadan bildirimde bulunarak servisin boş yere sizi ziyaret etmesinin önüne geçebilirsiniz.

Ayrıca son eklenen özellik olan biraz geç kalacağım mesajı sayesinde de servisinizi çok az bir süreliğine bekletme fırsatı elde edebileceksiniz. GPS takip sistemi kullanan bu uygulamada isterseniz konum özelliğini kapatabilmeniz de mümkün olmaktadır. Ancak bu durumda diğer kişilerin anlık olarak servisi takip etmeleri mümkün olmayacaktır. Dolayısıyla bu konuda son kararın sizlere bırakılmış olduğunu yinelemiş olalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>