Sinüzit Ameliyatı

Sinüzit Ameliyatı

Sinüzit baş ağrılarına, burun tıkanıklığına, göz ağrısına ve daha pek çok soruna sebep olduğu için Sinüzit Tedavisi ihmal edilmemelidir. Uzman bir doktora muayene olduktan sonra teşhis koyacak ve size en uygun tedaviyi uygulayacaktır.

Sinüzit Tedavisi

Sinüzit tedavisi genelde iki aşamalı olarak yapılır. İlk aşamada ilaç tedavisi ile sinüsler açılmaya çalışılır. Genelde antibiyotik kullanımına başlanır. Bu tedavi sonuç vermezse Sinüzit ameliyatı olmak gerekir. Sinüzit ameliyatında sinüslerin açılması hedeflenir. Bunun için kullanılan bir kaç farklı yöntem vardır. Gelişmiş yöntemlerle yapılan ameliyatlar daha başarılı ve kolay olmaktadır. Bu yüzden tam teşekküllü bir hastane ve uzman bir doktor seçimi doğru olacaktır. Sinüzit alanında uzman doktorlara ulaşmak için http://www.sinuzit.gen.tr/ adresini ziyaret etmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>