Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

GC tasarım 2009 yılından bu yana siz müşterilerine ajanda, afiş, ciltli dosya, kartvizit dâhin 20 den fazla ürün ve hizmet ile ekonomik açıdan uygun seçenekleri ön planda tutarak çözüm üretmektedir. Dilerseniz online fiyat teklifi ile hemen şimdi fiyat alın seçeneğini kullanarak fiyat alabileceğiniz ve cepli dosya fiyatları öğrenebileceğiniz bu matbaa platformunda satışı düzenleyen satış şartları başlığı altında alışverişlerinizi düzenleyici uygulamalar bulunmaktadır. Site web sayfasında yer alan referanslar bölümünde bugüne kadar yapılan çalışmaları ve sektöründe öncü işletmeleri görebilirsiniz. Şirketlerin genel ihtiyacı olan acil fatura basımı hamlesi ile dilediğiniz anda sipariş vererek acil fatura taleplerinizi GC tasarım ile karşılayabilirsiniz.

antetli kağıt baskı fiyatları konusunda son derece esnek çalışmalar ile özel veya kamu kurumlarının ve işletmelerinin ihtiyacı olan kâğıtlar üretilmektedir. Garanti Bankası ile ödeme seçeneğinin bulunduğu GC tasarım ile dilerseniz internet üzerinden online sipariş verebilir dilerseniz merkez ofisimize gelerek bizimle tanışabilirsiniz. Katalog, ofset, etiket ve kâğıt alanında uzmanlaşmış ekiplerin sahip oldukları son teknoloji ekipmanlar ile sizler için harikalar yarattığını ve aklınızda bulunan hayallerinizin tasarlanarak üretime dönüştüğünü görebilirsiniz. Site içi mesaj bırakın seçeneğine tıklayarak mesaj bırakabilir ve sizlerin en kısa sürede aranmasını sağlayabilirsiniz. Broşür el ilanı gibi alanlarda da üretimleri ile ‘’ bizden teklif almadan sipariş vermeyin sloganı ‘’ ekonomik çözümler adına son derece önemlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>