Tekirdağ Ögrenci Yurdunda Yaşam Çok Kaliteli

Tekirdağ Ögrenci Yurdunda Yaşam Çok Kaliteli

Tekirdağ Öğrenci Yurdumuz kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemek, standardın sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek, öğrencilerimizin memnuniyetini sürdürmek, kurumumuzun güvenilirliğini ve saygınlığını arttırmak, verilen hizmetlerin yeterliliğini ve gelişimini güvence altına almak, memnuniyete odaklanmış kadromuz sayesinde yüksek kalitede konaklama sağlamak, hizmet sunumları yaparken kültürel ve sosyal alanlarda düzenlenecek etkinliklerle öğrencilerimizin iç huzuruna katkıda bulunmak politikasındadır.
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin içerisinde yer alan Tekirdağ kız öğrenci yurdumuz tek veya 2 kişilik oda seçeneklerinin yanı sıra bir çok imkanlarda siz değerli ögrencilerimize sunmaktadır. Tekirdağ Kız Yurdumuzda sunulan imkanlardan bazıları açık büfe kahvaltı ve zengin kahvaltı, ütü odaları, etüd odaları ve çamaşır odaları gibi bir çok seçeneklerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>