Tıbbi Müdahale

Tıbbi Müdahale

Tıbbi müdahalelerde önemli alan olan genel cerrah uzmanı konusunda hastalık tedavi çeşitliliği ve uygulamalarını detaylı olarak sizlere aktarmaktayız. Bu alana ait olan Meme kanseri, kasık fıtıkları, mide ülseri, zehirli guatr, yaz ishalleri, safra kesesi, iyot eksikliği, erkeklerde meme büyümesi ve hemoroid hastalıklarında günümüze ait teknolojik cihazlarla hangi yöntemler uygulanır, ameliyat öncesi ve sonrası sizlerde ne gibi değişikler olabilir gibi tüm merak edilenleri Yrd. Doç. Dr Mehmet Emin Güneş yorumlamaktadır.
Merak ettiğiniz konular için sorular sorabileceğiniz gibi sitemizi takip ederek güncel paylaşımlarımızdan bilgiler edinebilirsiniz. Cerrahi müdahaleler gerektiğinde genel cerrahi randevu istanbul olarak sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşarak kolaylıkla genel cerrahi randevusu alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>