Uzungöl Otelleri

Uzungöl Otelleri

Trabzon’un en özel yerlerinden olan uzungöl yörenin turist çeken alanlarındandır. Özellikle her mevsim ayrı bir güzel olan Uzungöl bölgesinde, MTV, Safari ve doğa yürüyüşü gibi birçok aktivite de yapılması mümkün olmaktadır.

İnsan tabiatına benzetilen Uzungöl, serin ve doğayla baş başa birkaç gün geçirmek isteyenler için ideal bir tatil planıdır. Konaklama konusunda tercih edeceğiniz İnan Kardeşler Otel, bölgenin ilk ve en çok ziyaret edilen otelidir.

Bu otelde konaklarken, doğadaki huzuru daha yakından izleyebileceğiniz Uzungöl, her zaman Karadeniz’e giden turistlerin uğrak noktalarından olmuştur.

Uzungöl’de Neler Yapılır?

Doğanın en güzel renklerini görmek dışında mükemmel bir alabalık ziyafeti çekebileceğiniz yöresel yiyecekleri tüketebilirsiniz. Konaklama için de uzungöl otel seçeneklerinden İnan Kardeşler oteli tercih edebilirsiniz.

Doğanın e iyi aktivitelerinden olan doğa yürüyüşleri, Go-Kart, ATV motor turları, kayak, yayla turu, safari gibi birçok aktiviteyle zamanın nasıl geçtiğini anlamadan eğlenebilirsiniz. Kuşbakışı eğlence için de helikopter turunu tercih edebilirsiniz.

Doğayla Uyanın

İnan Kardeşler Otel’de konaklayarak doğanın kucağında uykuya daldığınızda ne kadar erken kalktığınıza şaşıracaksınız.

Konforlu bir konaklama yaşayacağınız bölgede uygun fiyatlarla da avantajlı bir fiyat elde edeceksiniz. Her mevsim tercih edeceğiniz konaklama seçeneklerinin başında gelen mekanda, restoran ve yazlık bahçe ile Trabzon’a has yöresel yiyecekleri de tadacaksınız.

120 kişilik iç ve dış restoranla grup turlarında da tercih edeceğiniz bu otel, uzungöl otelleri arasında ilk tercihiniz olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>