VİP Havaalanı Transfer Hizmetleri

VİP Havaalanı Transfer Hizmetleri

Haqqi Tours bir vip havaalanı transfer sistenim olup ulusal yâda uluslararası yolculuklar sonrası Hetarow, Gatwıck, Luton ve stansted havaalanı transfer hizmetleri ile misafirlerini havaalanına iner inmez karşılayıp sahip olduğu tüm eşyaları, valiz, çanta ve kıymetli ürünleri güvenle bir şekilde eğitimli uzman personeller sayesinde taşımakta ve transfer hizmetlerini oldukça ekonomik bir fiyata sürdürmektedir. heathrow havaalanı transfer işlemlerinde rezervasyon sistemi ile çalışmakta olup yolcularının uçak iniş saatlerine göre karşılayan ve hiçbir şekilde bekleme yaptırmayan Haqqi tours olası hava alanı ve hava yolundan kaynaklı rötar veya erken geliş saatleri ve ihtimallerini de hesap ederek yolcularını tam zamanından karşılayacak sistem, teknik alt yapı, personel donanımı ve araç kapasitesine sahiptir.

gatwıck havaalanı transfer, bir kişiden 5 kişiye kadar farklı kapasitelere sahip araçlar ile yapılmaktadır. Bu araç filosunda shuttle, vito, özel sedan, luxury ve vip araçlar yer almaktadır. Misafirlerin sayısına, beklentisine ve yapılan anlaşmalara göre kaliteli ve konforlu araçlar hizmete hazır hale gelmektedir. Sadece Türk yolcuları için değil, Yabancı ve Arap dünyasından da yolcular için İngilizce ve Arapça dil seçeneği ile uluslararası bir hizmet uygulaması vardır. Ayrıca Luton şehrinde yer alan luton havaalanı transfer hizmetleri de Avrupa’ ya iş veya tatil gezisi düzenleyen tüm konuklar için sorunsuz ve titiz bir şekilde sürdürülmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>