Yazılı ve Sesli Çeviri Hizmetleri

Yazılı ve Sesli Çeviri Hizmetleri

Özeray tercüme bürosu siz kıymetli bireysel ve kurumsal nitelikte ki müşterilerinin sesli ve yazılı çevirilerini yeminli çeviri standartlarında çevirerek ilgilendiğiniz gerçekleştirmek üzere olduğunuz yabancı proje ve programlarınıza katkıda bulunacaktır. Ticari nitelik taşıyan belgeler, fatura ve ilgili sözleşmeler, teklifleriniz, finansal açıdan önemli işlemleriniz ve uluslararası tüm işlemlerinizi için gerekli yazılı çeviri gerektiren dokümanlarınız yeminli tercüme kalitesi ve güvencesi ile çevrilmektedir.

Dünyanın en popüler ülke ve dillerinin yanı sıra Balkan ülkeleri ve orta doğu ülkelerine ait onlarca farklı dilde hizmetler sunan Özeray tercüme bürosu ile sizlerde tanışabilirsiniz. Her türlü kitap dergi ve katalogların harikulade özelliklerini ve etkisini kaybetmeyecek şekilde çeviriler yapıldığını görebilirsiniz. Özeray tercüme bürosu ile telefon, fax, GSM ve e – posta aracılığı ile hızlı iletişim kurabilir, çevirtmek istediğiniz belgeleri göndererek fiyat teklifleri alabilirsiniz. İstanbul Şişli de hizmet veren bu yeminli tercüme bürosu, tercüme talep formunu detaylı doldurmanız ile sizler için hazırlamış olduğu teklifi en ince ayrıntısına kadar gönderecektir.

Yazılı ve sesli, belge ve video çevirileri ile sosyal, siyasi, ekonomik ve eğitim projeleriniz ve süreçlerinizin yarım kalmaması, hızlı, düzgün ve etkili bir şekilde ilerlemesi adına sizler de özeray çeviri hizmetleri ile tanışabilir, kıymetli belgelerinizi, evrak ve resmi nitelik taşıyan bilgi ve belgeleri keyifli bir şekilde tercüme etmenin güvenini ve huzurunu yaşayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>