Selçuk Ecza Deposu Bursa Şubeleri

Selçuk Ecza Deposu Bursa Şubeleri

Adres : Odunluk Mah. Liman Cad. No:9 Nilüfer 16130 – Bursa
Telefon : 0(224) 280 72 00
Faks : 0(224) 280 72 02

Daha önce İstanbul Merkez Şube’ye bağlı olarak Bursa ve ilçelerine hizmet veren Bursa Bürosu, gelişen pazar şartlarına cevap veremiyordu, bu durumu değiştirmek ve müşterilere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Selçuk Ecza Deposu Bursa Şubesi, 1998 yılı Mart ayında kurulmuştur. Bursa ili ve ilçeleri ile birlikte Güney Marmara Bölgesi’nde bulunan; Yalova, Eskişehir, Kütahya, Bilecik, Balıkesir, Çanakkale il ve ilçelerinde eczanelere hızlı, etkin ve kaliteli hizmet verme anlayışı içinde şubemiz hayata geçmiştir.

Bölgesinde ilklere imza atan şubemiz 2001 yılında; grup içerisinde ilk online bağlantılı, bölgesel şehir içi şubesi olmuştur. Devamında artan eczane sayısına ve aynı zamanda büyümekte olan pazar payına cevap verebilmek için personel ve araç sayısını artırmıştır. Şubemiz, artan iş kapasitesi nedeniyle ve eczacılarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek için 2004 yılı sonlarında, kendisine ait modern binasına taşınmıştır. Bununla birlikte her geçen gün sektörde değişen teknolojiden en iyi şekilde yararlanmak ve günü yakalayabilmek için gereken tüm donanım ve tesisat altyapısı hazırlanmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>