Selçuk Ecza Deposu Konya Şubeleri

Selçuk Ecza Deposu Konya Şubeleri

Adres : Kılınçarslan Mah. Rauf Denktaş Cad No: 40/C Selçuklu 42080 – Konya
Telefon : 0(332) 221 59 00
Faks : 0(332) 221 59 23

1958 yılında Konya’da kurulan Selçuk Ecza Deposu, 1972 yılında bugün de hizmet verdiği yeni binasına taşınmıştır. Kurulduğu tarihten bugüne; güven, denge ve istikrar sembolü olan Konya Şubesi uzun yıllar tek depo olarak hizmet vermiş, 1975 yılında İstanbul Şubesi’nin açılması ile şubeleşme çalışmalarına başlamıştır.

Kurumsallaşmış yapısı ve prensipleri ile diğer şubeler için adeta bir okul olan ve yıllarca çok geniş bir bölgeye hizmet veren Konya Şubesi; Antalya Bölgesini 1997′de Antalya Şubesi’ne, Ankara Bölgesi’ni de 1998′de Ankara Şubesi’ne devrederek, kendi bölgesine daha iyi, etkin ve yaygın hizmet etme kararı almıştır.

1970 – 1990 yılları arasında Türkiye’de en yüksek ciro yapan depo olma özelliğine sahip Konya Şubesi; 2003′de Afyon Bölge Deposu, 2004′de Aksaray Bölge Deposu, 2005 yılında Mevlana Bölge Deposu’nu ve 2007 yılında da Alaaddin Bölge Deposu’nu kurarak, daha hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Konya Şubesi kurulduğu günden bu yana ilaç üreticileri ve ithalatçıları ile eczacılar arasındaki köprü görevini başarıyla üslenip, ilaç dağıtımı alanında öncü bir rol oynamış ve birçok ilke imza atarak bu günlere gelmiştir. Bir ana merkez ve üç bölge depodan oluşan Konya Şubesi; Konya, Karaman, Nevşehir, Niğde Aksaray ve Afyon bölgelerini kapsayan eczanelere hizmet götürmektedir.

Selçuk Ecza Deposu Konya Şubesi çalışanları ile birlikte büyümüş, hizmet edenlerine vefa borcunu hiçbir zaman unutmamıştır. Bu anlayışla şube yöneticileri ile personel tam bir bütün olmuş, karşılıklı saygı esasına dayanan ekip ruhu ise başarının anahtarı olmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>